O nás

KVALITNÍ PRÁVNICKÉ SLUŽBY OD ROKU 2016!

Advokátní kancelář Kýčková Vondráček Partners byla založena v listopadu 2016 jako společnost s ručením omezeným, a to dvěma advokáty - JUDr. Lucií Kýčkovou a Mgr. Janem Vondráčkem, kteří do té doby provozovali advokacii v jiných formách. Ke spojení svých sil a poskytování právních služeb ve formě společnosti s ručením omezeným oba advokáti přikročili s cílem nabídnout klientům nadstandardní úroveň právních služeb. Při zachování osobního přístupu k individuálním klientům je naše advokátní kancelář připravena nabídnout zázemí i firemní klientele.

Právní forma, v níž naše advokátní kancelář poskytuje právní služby, přináší výhodu v podobě zajištění vysoké bezpečnosti. Pro případ způsobení škody jsme pojištěni na částku     100.000.000,- Kč. Tato vysoce nadstandardní částka, o dva řády převyšující obvyklý limit pojištění individuálně působících advokátů, představuje pro Vás, případně Vaše obchodní partnery, silnou záruku. Jsme však přesvědčeni, že tuto naši výhodu oproti konkurenci nebudete nikdy potřebovat využít.

Za účelem dosažení nabídky těch nejkvalitnějších služeb v každém ohledu naše advokátní kancelář zvolila i prostory, ve kterých sídlí. Kancelář se nachází v centru Teplic, nedaleko náměstí Svobody. Pro klienty je připraveno zázemí v podobě recepce, čekárny, konferenční místnosti, případně jednání s advokáty může probíhat přímo v jejich samostatných kancelářích. Máte-li zájem, naše prostory si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Věříme, že i v tomto směru splníme Vaše vysoká očekávání.